دسته‌بندی نشدهدعوت به همکاری

عمده فعالیت‌های ما

در این صفحه به طور خلاصه، فعالیت‌های اصلی دو سایت سرای خودآموزی و آجیل پژوهش ذکر شده است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید روی هر مورد کلیک کنید.

مرکز جامع دسترسی به آموزش‌ها (سایت سرای خودآموزی)

سیاست‌های اصلی سایت سرای خودآموزی به شرح زیر است:

  • فعالسازی کد تخفیف برای برنامه‌های آموزشی از سایت‌های مختلف
  • همکاری در فروش فیلم‌ها و محتواهای آموزشی
  • ثبت‌نام و اطلاع‌رسانی دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری

کلیک کن

کد تخفیف برای همه آموزش ها

 

مجلات معتبر همه رشته ها

 

 

دسترسی به فهرست مجلات معتبر همه رشته‌ها

در بخشی از سایت آجیل پژوهش فایل‌های استخراج شده از پایگاه JCR قرار دارد که مجلات معتبر همه رشته‌ها را شامل می‌شود. ویژگی منحصر به فرد این فایل‌ها دسته‌بندی موضوعی تفکیک شده و نمایش شاخص Q برای هر مجله در هر دسته است.

با توجه به اینکه استفاده از پایگاه JCR رایگان و در دسترس همه نیست، از سویی دیگر هم استخراج دیتا برای برخی دشوار و زمان‌بر است، این فایل‌ها به تفکیک رشته در قالب اکسل قابل تهیه و دانلود است.

کلیک کن

کتابفروشی کتاب‌های روش تحقیق

از آنجایی‌که مرکز جامعی برای معرفی کتاب‌های روش تحقیق وجود ندارد بر آن شدیم که روی این موضوع تمرکز کنیم. این صفحه با توجه به انتشار کتاب‌های جدید در زمینه روش تحقیق به طور مداوم روزآمد می‌شود. در تلاشیم که کد تخفیف خرید کتاب‌ها را همچنان داشته باشیم.

با توجه به کاهش تیراژ کتاب‌ها به ویژه کتاب‌های دانشگاهی، بسیاری از این‌ کتاب‌ها در شهرهای مختلف عرضه نمی‌شود. این مرکز در وقت شما صرفه‌جویی کرده و تامین کتاب‌ها را برعهده خواهد داشت.

وبینارهای دارای کد تخفیف ajilpajoohesh از ایسمینار وبینارهای دارای کد تخفیف ajilpajoohesh از ایسمینار

کلیک کن

کتابهای روش تحقیق

مشاهده بیشتر

شهربانو صادقی گورجی

شهربانو صادقی گورجی هستم. کارشناس ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی. قصد دارم تجربیات ۲۰ ساله خودم رو در حوزه مهارت‌های سواد اطلاعاتی و جستجو و بازیابی منابع به دانشجویان و پژوهشگران منتقل کنم. امید است با تجهیز به مهارت‌های دانشی، زندگی بهتری برای خود و اطرافیانمان رقم بزنیم و جامعه دلخواهی را بسازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا